• HACAMAT KONYA KURSU
 • KONYA HACAMAT hacamatta 1 numara
 • KONYA haccamlar birliği
 • KONYA İSLAMİ HACAMAT
 • KONYA BAYAN HACAMATÇI
 • KONAY HACAMAT TEDAVİSİ MERKEZİ
 • KONYA HACAMAT KURSU
 • KONYA HACAMAT MERKEZİ
 • KONYA HACAMAT KURSU SÜLÜK KURSU
 • KONYA HACAMAT BASINDA TELEVİZYONDA
 • HACAMAT KONYA KLİNİK MERKEZİ
 • KONYA AKUPUNKTUR KURSU
 • KONYA MANUEL TERAPİ KURSU MERKEZİ
 • KONYA HACAMAT UZMANI HACAMAT TAKVİMİ
 • KONYA HACAMAT EGİTİMİ SAKARYA
 • HACAMAT NEDİR NASIL YAPILIR

Tedaviler

Tedaviler

HACAMAT TEDAVİLERİ TEDAVİLER ..Hacamatın Faydaları AFT AGIZ YARALARI TEDAVİSİ KONYA HACAMAT TERAPİSİNDE EBUSADULLAH TAN..

 

Rabbimizden gelen tedavi sünnet olan tedavi her çaga uygu olan tedavi herkese uygun olan tedavi yan etkisi olmayan tedavi hacamat .

Yaklaşık olarak bilinen 5000 yıl öncesine dayanan ve  insanlığın kayıtlı olarak bildigi zaman ilk tarihlerinden bu yana uygulanan bir tedavi olan hacamat diğer tedavi yöntemlerine göre ayrıcalıklı pozitif fonksiyonları olan bir uygulama olarak bütün dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Peygamberimizin (sav) uyguladığı ve melekler tarafından şiddetle tavsiye edilen hacamatla tedavi insanlık kadar eski bir yöntem olduğu için ilk peygamberlerin hacamatı tavsiye ettiğini düşünüyoruz.

Hacamat ilk olarak insan saglıgını korumak koruyucu sünnet olarak  hekimliğin genel halk sağlığını üst seviyede tutmak adına uygulayabildiği çok pratik ve masrafsız bir yöntem olması sıfatıyla ön plana çıkmaktadır.

İkinci olarak bireylerin şeriat koyucu rabbimizin emrine mutabık kalmasıdır vucut açısından açık bir zihin ve performans yüksekliği yanında bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan koruma sağlamaktadır.

Malum insan keşfedilememiş tir bedeni olarak ariz olmuş hastalıkları tedavi edebilme yöntemlerinden bir tanesidir malumdur her insan hastalanıyor ama tedavi olamıyor bazen fiziki bazende ruhi hastalıklar olabiliyor fiziki hastalıklar Cildimizin altında birikmiş hareket özelliğini kaybetmiş, koyu renkli pelte şeklinde kıvamındaki kan birçok hastalığa zemin hazırlamaktadır.

Hacamat vakumlama yöntemiyle bu koyu renkli kirli kanı emerek vücuttan atılmasını sağlar.

Usulüne uygun olarak ayın belirli günlerinde ve belli aralıklarla yapılan hacamat vücudumuzun dışarıya atamadığı toksinleri serbest  dolaşmayan kan akışının radikalleri ilaç kalıntılarını ve ağır metalleri cildimizden alarak uzaklaştırmış olur.

Tabii bunun yanında kan vermenin bütün faydaları da hasıl olur.

 Hacamat Hem hastalıklardan koruyucu hem de tedavi edici olan böyle bir yöntemden faydalanmak için hastaneye yatmanız gerekmiyor acı ve ağrı çekmiyorsunuz  yatak istirahatı gerekmiyor ve iş kaybı yaşamıyorsunuz.

Sağlıklı yaşamak için pratik ve kestirme bir yol yan etkisi olmayan rabbin rızasına uygun bize şifa verecek en dogru yol.

Yıllarca ağır hastalıklar çekip avuç avuç ilaç içtikleri halde iyileşmek yerine hastalığının seyri ağırlaşan  hatta ilacının saatini atlayınca çok nahoş durumlar yaşayarak zavallı durumuna düşen insanlarımız için hacamat gerçekten yüz güldürücü sonuçlar vermektedir rahatsızlıkları olanların hayata bakışları değişiyor ve sağlıklı yaşamanın sevincini yaşıyorlar.

Hacamatla tedavi olan insanlar emperyalist güçlerin tasallut araçları haline gelen hastane, doktor ve eczane kısır döngüsünden kendilerini kurtarmış oluyorlar.

Ömür boyu kullanılmasını istedikleri ilaçlardan ve kendini dinleyip durmaktan uzaklaşarak işine gücüne bakar hale gelmiş oluyorlar.

Sonuç olarak, yüce yaratıcımızın bize rasûlü vasıtasıyla tavsiye ettiği ve sevgili peygamberimizin bizzat uygulayarak örnek olduğu bu tedavi yöntemini karalayarak unutturup bizi kapitalistlerin sağmal ineği haline getiren güçlerin artık oyunu bozuluyor.

İnsanımız bu sünneti işledikçe ilaç fabrikaları teker teker batacaklardır.

İhya edeceğimiz her sünneti rasûl bizi nice emperyalist tuzaklarından ve tasallutlarından kurtaracaktır.

Yazımızın başında ifade ettiğimiz, 5000 yıllık geçmişi olan ve bütün dünyada yaygın biçimde kullanılan insan tabiatına ve fıtratına en uygun tedavi yöntemi olan hacamatı sadece bir argo deyimi olarak algılamamızı ve faydalarını unutmamızı sağlayanların bize açıkça düşmanlık ettiklerini geç de olsa fark ettik. Hacamat yaptırarak nice sağlıklı ve mutlu günlere…

KONYA HACAMAT EBUSADULLAH SİZLERLE  DAHA İYİYE..

Alt Kategoriler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
HACAMAT HANGİ HALLERDE YAPILMAZ KONYA HACAMAT,EBUSADULLAH 05544062383
..
HACAMAT İLE MİGREN TEDAVİSİ MERKEZİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH 05544062383
 HACAMAT İLE MİGREN TEDAVİSİ TERAPİSİ TEDAVİSİ MERKEZİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH ..055440623..
HACAMAT İLE-SİNÜZİT TEDAVİSİ MERKEZİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH 05544062383
                           ..
Refleksoloji Nedir ?
Refleksoloji, bugün destekleyici ya da tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almakt..
SAÇ ÜZERİNDEN SAÇ KESMEDEN HACAMAT KONYA HACAMAT EBUSADULLAH 05544062383 İLK VE TEK
..
SÜLÜKLE MİGREN TEDAVİSİ TERAPİSİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH 05544062383
                           ..
SÜLÜKLE SİNÜZÜT TEDAVİSİ MERKEZİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH 0554 406 23 83
                           ..
YILANCIK HASTALIGI TEDAVİSİ KONYA HACAMAT,TA ,,,05544062383
  YILANCIK HASTALIGI TEDAVİSİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH,TA İTİNA İLE YAPILIYOR ..
ZONA HASTALIGI KONYA HACAMAT EBUSADULLAH,TA ,,0554062383
  ZONA HASTALIGI TEDAVİSİ KONYA HACAMAT EBUSADULLAH,TA ..